کمربند طبی

کمربند طبی

  • 1

کمربند طبی سخت ممتاز پاک سمن

562,000تومان
618,000تومان
  • 1

✍ خرید کمربند طبی

قیمت کمربند طبی پاک سمن

قیمت کمربند طبی پاک سمن

قیمت کمربند طبی پاک سمن در بازار مصوب و معین است. در نتیجه افراد می توانند بر اساس نیاز و بودجه خود اقدام به خرید این محصول نمایند. این کمربند ها دارای انواع و اقسام گوناگونی بوده که قیمت این محصولات بر اساس کارایی متفاوتی که دارند، تعیین و تصویب می شوند. نحوه استعلام قیمت کمربندهای طبی بسیار راحت و آسان است. مشتریان با یک سرچ ساده در فروشگاه آنلاین،  در کوتاهترین زمان ممکن از قیمت روز این محصول مطلع خواهند شد. کمربند پاک سمن از جمله پرطرفدارترین و پرفروش ترین نوع کمربند موجود در بازار است. 

کمربندهای طبی عبارتند از :

کرست کمری نرم

بریس هایپر اکستنشن

بریس الاستیک

کرست بریس


کمربندطبی دیسک کمر ومزایایاستفاده ازآن 

مزایای استفاده از کمربند طبی دیسک کمر

افرادی که دارای درد در ناحیه انتهای ستون فقرات خود هستند، معمولاً از کمربندهای طبی دیسک کمر استفاده می کنند.

کمربند طبی دیسک کمر می تواند برای بسیاری از افراد، درد را به وفور کاهش دهد. افراد با استفاده از این کمربندها بدون نیاز به دارو، درد را تسکین می‎دهند. بسیاری از متخصصان معتقدند که اگر بیماران استفاده نادرست از کمربند داشته باشند، قطعاً درد و مشکل آنها افزایش پیدا خواهد کرد. کمربند های طبی پاک سمن دارای مزایای بیشماری بوده و یکی از مهمترین مزایای استفاده از این محصول آن است که میزان حرکت پایین کمر را محدود می‎کند.  نحوه استفاده از کمربندهای طبی دیسک کمر بسیار راحت بوده و معمولاً از این کمربند ها برای تثبیت ستون فقرات بعد از جراحی استفاده می‎کنند.

کمربند پاک سمن  برای افرادی که دارای برجستگی دیسک کمر هستند، بسیار موثر واقع شده است.  این کمربند ها علاوه بر آن که می‎توانند تاثیر بسیار زیادی در کاهش درد داشته باشند، موجب کاهش گرفتگی عضلات خواهند شد. استفاده از این کمربند، برای افرادی که دارای درد در ناحیه کمر هستند و به سختی نشست و برخاست می‎کنند، توصیه شده است. بنابراین بیماران با بستن کمربندهای طبی می توانند  به راحتی بایستند و یا بنشیند. 

از دیگر مزایای استفاده از کمربند طبی دیسک کمر می توان به کاهش فشار بر روی کمر اشاره کرد. اگر شغل شما به گونه ای می‎باشد که باید اشیا و وسایل سنگین را جابجا کنید، استفاده از کمربند ها تاثیر بسیار زیادی در حفظ سلامت کمر شما دارد. 


انواع کمربند طبی وچگونگی خرید آن

نحوه خرید انواع کمربند طبی

خرید کمربند طبی از مراکز معتبر، تاثیر بسیار زیادی در کاهش قیمت نهایی محصول دارد. شما می توانید قبل از خرید کمربند طبی پاک سمن از کارشناسان رشته مهندسی پزشکی در مورد انواع تجهیزات پزشکی و کمربند مورد نیاز خود، مشاوره تخصصی دریافت نمایید.  این محصولات به صورت کاملاً استاندارد طراحی و تولید شده اند. طراحی استاندارد آن موجب شده تا بیماران بتوانند با خیال راحت از آن استفاده نمایند. 


برای مشاهده بیشتر محصولات ارتوپدی به لینک زیر مراجعه نمائید .


✍ خرید کمربند طبی

خرید کمربند طبی پاکسمن

قیمت کمربند طبی بر اساس نوع و کیفیت آن تعیین شده است. کمربند طبی دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد.